Vyjadriť veľkú poctu dobrým skutkom môžete jedným klikom

Na zmenu stačí jeden klik – ten váš. Aj tento rok totiž môže verejnosť rozhodnúť o špeciálnom ocenení Cena verejnosti pre neziskovú organizáciu spomedzi nominovaných na Cenu Nadácie Orange.

O jedinečné ocenenie pre tretí sektor sa v rámci Ceny Nadácie Orange uchádzali aj v tomto ročníku neziskové organizácie a občianske združenia z celého Slovenska. Najviac nominácií bolo z Bratislavského, Košického a Banskobystrického kraja. Na základe odporúčania hodnotiacich komisií sa do užšej nominácie v troch kategóriách – Komunitný rozvoj, Vzdelávanie a Sociálna inklúzia – dostalo 13 organizácií.

Vyjadriť veľkú poctu dobrým skutkom a svoju podporu môže opäť aj široká verejnosť, a to udelením Ceny verejnosti môžu prostredníctvom online hlasovania, ktoré je spustené tu od 4. do 24. mája 2018.

Aj takto zviditeľňujeme jednotlivcov i organizácie, ktoré realizujú užitočné nápady a prispievajú k zlepšeniu vzájomných vzťahov či k pozitívnemu dianiu v komunite, nachádzajú riešenia na spoločenské i sociálne problémy a celkovo tak zvyšujú kvalitu života nás všetkých.