Spojme sa pre dobrú vec

Veríme, že Slovensko môže byť lepším miestom pre život a to aj vďaka aktívnym komunitám, ktoré sa oň starajú. Radi podporíme nápady aktívnych ľudí, ktoré vedú k utuženiu vzťahov v komunite, k rozvoju komunít, dobrovoľníctva, k nachádzaniu riešení na miestne či celospoločenské problémy.

Veríme, že spojením mladej a staršej generácie, ale aj ľudí so sociálnym či zdravotným znevýhodnením sa podarí aj v tomto roku zrealizovať mnoho dobrých a užitočných projektov.

Grantovým programom Spojme sa pre dobrú vec, ktorý nadväzuje na úspešný program Šanca pre váš región, chceme podporiť realizáciu užitočných nápadov, ktoré môžu prispieť k zlepšeniu vzájomných vzťahov či k pozitívnemu dianiu v komunite.

Za celý čas sa do programu prihlásilo viac ako 6 tisíc projektov zo všetkých kútov Slovenska, z ktorých sa nám podarilo podporiť takmer 900.

Výsledky grantového programu Spojme sa pre dobrú vec 2019 .

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu v spojitosti s koronavírusom sme sa rozhodli preplánovať naše najbližšie aktivity. V tejto súvislosti sme pozastavili ďalší ročník komunitného grantového programu Spojme sa pre dobrú vec a rovnako aj Zamestnanecký grantový program. Opäť ich otvoríme v čase, keď bude situácia priaznivejšia. O všetkom vás budeme priebežne informovať.

 

Podporené projekty

Naša chyža
Budimírska banda Zistiť viac
Rozprávkovo-remeselné domčeky vidieka
Skupina dobrovoľníkov z Myjavy Zistiť viac
Aj prekážky dokážu spájať komunitu
Občianske združenie Kaspian Zistiť viac
Nábrežie
Neformálna skupina Ľudia zo Zátoky Zistiť viac
Náučno-poznávací chodník
Neformálna skupina v Kladzanoch Zistiť viac
Cudzinci
OZ Cudzinci v Bratislave Zistiť viac
Spájame generácie
KreDO, o.z Zistiť viac
Zahájenie záchrany Gejdošovského mlyna v Kvačianskej doline
Vodné mlyny Oblazy Zistiť viac
Zdieľajte dobrú správu