sk en

Lepší svet do Vianoc

Nadácia Orange spolu s Orangeom pomáhajú ľuďom v núdzi a prinášajú im krajšie Vianoce. V spolupráci s neziskovými organizáciami rozvíjajú aktivitu Unboxing, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy a spraviť tak jednoduchý dobrý skutok, ktorý má zmysel.
Vo Vianočnom fonde pomoci, do ktorého sa môžu zapojiť aj zákazníci Orangeu prostredníctvom SMS zbierky, sme na pomoc ľuďom v núdzi prerozdelili 100 000 EUR od Orangeu.

Teraz dávame možnosť spraviť týmto ľuďom Lepší svet do Vianoc aj vám. Preto spolu s Orangeom prinášame Unboxing, ktorý má zmysel. V spolupráci s organizáciami Návrat, Centrum Slniečko a Človek v ohrození distribuujeme krabice naplnené drobnými užitočnými, užitočnými vecami alebo maličkosťami, ktoré potešia rodiny a ľudí v ťažkých životných situáciách po celom Slovensku.

Ak sa chcete pridať, môžete naplniť vlastnú krabičku a odovzdať ju na ktorejkoľvek predajni po celom Slovensku. Zamestnanci predajní krabičky zozbierajú a vďaka spolupráci s organizáciami sa dostanú tam, kde sú najviac potrebné.

Do krabičiek môžete dávať napríklad trvanlivé potraviny (ktoré sa nepokazia a nevytečú), hygienické potreby, dezinfekciu, rúška, nenosené teplé oblečenie, šály, čiapky, ponožky, vitamíny, sušené ovocie, knižku, niečo milé pre potešenie, drobné detské hračky, farbičky, osobné venovanie či kresbu od detí. 

Viac informácií nájdete tu.

Ďakujeme, že spolu s nami spravíte lepší svet do Vianoc. 


 
Zdieľajte dobrú správu