Optimistan Nadácie Orange na Pohoda in the Air

Súčasťou tohtoročného netradičného festivalu Pohoda in the Air bol aj Optimistan Nadácie Orange.

V bohatom programe festivalu ste si mohli pozrieť online aj diskusie o témach, ktoré podporujeme, a zároveň prispieť dobrej veci.

Obľúbený hudobný festival sa tento rok v dňoch 9.-11. júla 2020 zmenil na Pohodu in the Air. Boli sme jeho súčťasťou a prostredníctvom Optimistanu Nadácie Orange vám priniesli dve diskusie.

V piatok 10. júla to bola debata s detskou psychologičkou Máriou Tóthovou Šimčákovou o nástrahách internetu, bezpečnosti detí v online svete a zodpovednom digitálnom rodičovstve, teda o témach, ktoré Orange už niekoľko rokov rozvíja v rámci programu Deti na nete.

Debata Deti na nete. 

Druhá diskusia s názvom Nie si v tom sám prebehla 11. júla so psychológom a programovým riaditeľom IPčka, Marekom Madrom. Venovala sa téme ochrany duševného zdravia a potrebe krízových liniek pomoci.

Ak ste túto diskusiu o duševnom zdraví nestihli sledovať naživo, môžete si ju pozrieť.

Navyše za každého z vás, ktorý ste diskusie sledoval online na Facebookovej stránke Nadácie Orange, venoval Orange jedno 1 euro Iniciatíve na podporu duševného zdravia www.pomozeme-krizovelinky.sk. Spolu tak mohol darovať 4 149 EUR.

Hoci nám aktuálna situáciu nedovolila stretnúť sa s vami naživo, veríme, že ste prežili pohodový festival, kdekoľvek ste sa v tom čase nachádzali.

Tím Nadácie Orange