Lepší svet do Vianoc

Nadácia Orange spolu s Orangeom pomáhajú ľuďom v núdzi a prinášajú im krajšie Vianoce. V spolupráci s neziskovými organizáciami rozvíjajú aktivitu Unboxing, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy a spraviť tak jednoduchý dobrý skutok, ktorý má zmysel.

Vo Vianočnom fonde pomoci, do ktorého sa môžu zapojiť aj zákazníci Orangeu prostredníctvom SMS zbierky, sme na pomoc ľuďom v núdzi prerozdelili 100 000 EUR od Orangeu.

Teraz dávame možnosť spraviť týmto ľuďom Lepší svet do Vianoc aj vám. Preto spolu s Orangeom prinášame Unboxing, ktorý má zmysel. V spolupráci s organizáciami NávratCentrum Slniečko a Človek v ohrození distribuujeme krabice naplnené drobnými užitočnými, užitočnými vecami alebo maličkosťami, ktoré potešia rodiny a ľudí v ťažkých životných situáciách po celom Slovensku.

Ak sa chcete pridať, môžete naplniť vlastnú krabičku a odovzdať ju na ktorejkoľvek predajni po celom Slovensku. Zamestnanci predajní krabičky zozbierajú a vďaka spolupráci s organizáciami sa dostanú tam, kde sú najviac potrebné.

Do krabičiek môžete dávať napríklad trvanlivé potraviny (ktoré sa nepokazia a nevytečú), hygienické potreby, dezinfekciu, rúška, nenosené teplé oblečenie, šály, čiapky, ponožky, vitamíny, sušené ovocie, knižku, niečo milé pre potešenie, drobné detské hračky, farbičky, osobné venovanie či kresbu od detí.

Viac informácií .

Ďakujeme, že spolu s nami spravíte lepší svet do Vianoc. 

Zdieľajte dobrú správu