Ako nás podporiť – 2%

Venovať svoje 2% alebo 3% môžete aj našej Nadácii Orange, ktorá podporuje užitočné nápady v rozvoji digitálnych zručností a internetovej bezpečnosti a podpore aktívnych komunít. Aj vďaka vám tak budeme môcť našu pomoc rozširovať ešte efektívnejšie po celom Slovensku. Stačí, ak si stiahnete tlačivo Vyhlásenie o poukázaní 2% (3%) s vyplnenými údajmi nadácie a doplníte svoje údaje do 30.4.2023.

Nezabudnite, prosím, že právnické osoby asignujú 1% zo zaplatenej dane. Asignovať 2% môžu len v tom prípade, ak počas roka alebo najneskôr do termínu podania daňového priznania darovali zo svojho zisku pre neziskové organizácie sumu vo výške 0,5% zaplatenej dane. Formulár nájdete tu .

V prípade fyzických osôb – zamestnancov je potrebné podať na príslušný daňový úrad v mieste vášho trvalého bydliska vyplnené doklady – Vyhlásenie o poukázaní dane a Potvrdenie o zaplatení dane.

Pracovali ste ako dobrovoľník? Aj v tomto roku máte možnosť poukázať až 3% z dane, pokiaľ ste v roku 2022 dobrovoľnícky odpracovali najmenej 40 hodín a máte o tom potvrdenie. Požiadajte oň organizáciu, pre ktorú ste pracovali.

 

Údaje Nadácie Orange

IČO: 42 129 559
Právna forma: nadácia
Názov: Nadácia Orange
Sídlo: Metodova 8, 821 08 Bratislava

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu, veľmi si ju vážime.

Fyzické osoby

pdf

Vyhlásenie o poukázaní dane z príjmu FO (96.27 KB)

file_download
pdf

Potvrdenie o zaplatení dane (35.78 KB)

file_download

Dobrovoľník, ktorý poukazuje 3% z dane

odt

Potvrdenie o vykonaní dobrovoľníckej činnosti (vysielajúca organizácia) (9.79 KB)

file_download
odt

Potvrdenie o vykonaní dobrovoľníckej činnosti (príjemca) (9.02 KB)

file_download
Zdieľajte dobrú správu