20 rokov meníme Slovensko na lepšie miesto

Práve dnes oslavuje Nadácia Orange okrúhle jubileum.

Dvadsať rokov prostredníctvom nadačných aktivít pomáha formovať zodpovednú a ohľaduplnú spoločnosť, podporuje aktívnych ľudí, inšpiruje, motivuje a mení Slovensko na lepšie miesto.

Počas dvoch dekád bolo v rámci aktivít Nadácie Orange podporených viac ako 10 000 príbehov, projektov, či dobrých myšlienok a organizácií.

Prostredníctvom svojej nadácie spoločnosť Orange neúnavne pomáha v širokom spektre aktivít zlepšovať život jednotlivcov i komunít. Podpora smeruje najmä do oblasti vzdelávaniarozvoja a zveľaďovania komunít a v neposlednom rade na podporu deficitných skupín spoločnosti.

Nadácia Orange sa spoločne s učiteľmi v rámci grantového programu e-Školy pre budúcnosť venuje inovatívnemu vzdelávaniu, aby nová generácia mohla vytvárať lepšiu budúcnosť pre všetkých. V spolupráci s aktívnymi ľuďmi prispieva grantový program Spojme sa pre dobrú vec k zveľaďovaniu verejných priestorov a podporuje život v komunitách. Prostredníctvom programu Darujte Vianoce sa Nadácia Orange snaží podať pomocnú ruku tým, ktorí to najviac potrebujú, lebo byť ohľaduplný a pomáhať prospieva všetkým. Udeľovaním Ceny Nadácie Orange odovzdáva neziskovým organizáciám okrem verejného uznania ich dlhodobej práce aj finančnú odmenu s cieľom posilniť ich stabilitu a zaistiť pokračovanie ich aktivít a poslanie.

Okrem grantových programov sa nadácia angažuje v mnohých ďalších projektoch, a tak pomáha formovať zodpovednú spoločnosť.

Zdieľajte dobrú správu